ניקוי גוף מרעלים

ניקוי רעלים מהגוף – מה זה?

ניקוי רעלים מהגוף, ז’קלין- תזונאית טבעית ברפואה משלימה . בעזרת טכניקה פשוטה ונעימה ניתן לבצע ניקוי גוף מרעלים – הישרדות הגוף. חדירת רעלים לגוף על ידי חומרים שאינם רצויים משבשים את היכולת של הגוף לרפא את עצמו, גורמים למחלות, קשות ואף לממאירות .ניקוי רעלים מהגוף

חדירת רעלים לגוף על ידי חומרים שאינם רצויים משבשים את תפקודו התקין .ניקוי הגוף מרעלים היא יכולת הגוף לטהר את עצמו מרעלים וחומרים מזיקים שחדרו אליו דרך תרופות, מזון מתועש ומעובד, קרינה, זיהום אוויר ועוד.

ניקוי גוף מרעלים מתאים כמעט לכל אחד למעט אנשים חולים במחלות וכרוניות וממאירות,

 “ניקוי הגוף מרעלים היא תכנית נפלאה וקלה שדוגלת בשיטת צום מיצים למשך עד 3 ימים אפשר גם יום בשבוע לאנשים שמתקשים במיוחד התכנית מותאמת לאדם הספציפי על פי סדר יומו וסוג עבודתו”.

ציטוט מהתורה שלנו “ונשמרתם לנפשותיכם ” המשפט הזה אומר הכל. ניקוי הגוף הוא הביטוי לכך .שמירה על הגוף והנפש כאחד הגוף שלנו הוא אכסניה של הנפש ! אנו מצווים לשמור על שניהם באותה מידה כאשר הנפש פגועה הגוף יסבול מרעילות וכאשר הגוף מורעל הדבר יגרום לאי יציבות נפשית המשפט “נפש בריאה בגוף בריא” משפט מנצח!

ז’קלין מדגישה: ניקוי הגוף הוא גם ניקוי הנפש .

בניקוי גוף אנו עוסקים ברפואה מונעת, שהיא התרופה הטובה ביותר, מניעה של מחלות אקוטיות וכרוניות הגוף והנפש מתמזגים בהרמוניה נפלאה וכתוצאה מכך האדם נהנה כל חייו ממצב רוח טוב אופטימיות , נכונות לעבודה מאומצת ללא תירוצים ,לחצים, מיותרים אהבת הזולת ,שמחה, ענווה, טיהור מחשבות ,רגיעה אורך רוח אנרגיה . כאשר הגוף נקי מרעלים התחושה היא עילאית ,אופטימלית ממכרת תחושה פשוט נהדרת .

 ניקוי הגוף מרעלים מגלה את כוחותיו של הגוף לרפא את עצמו  מחדש .

בגופינו מופעל מנגנון מיוחד לניקוי רעלים בכל רגע .אנו מצווים לעזור לו .בגוף מצטברת בכל רגע פסולת מטבולית ממזון ומהסביבה . ניקוי רעלים מאפשר יציאה של הפסולת בכל יום ועל ידי כך אנו נמנע מחלות בעתיד .ניקוי רעלים מפעיל מחדש את מערכת הטיהור הטבעית של הגוף ובידינו הדבר לאפשר למערכת זאת לעבוד ביעילות רבה על ידי ניקוי הגוף. ניקוי גוף מרעלים מועיל: לירידה ביתר לחץ דם, אנמיה, כולסטרול גבוה, סוכרת, אלרגיות, זיהומים.

ברפואה המערבית מטפלים במחלות בעזרת תרופות כימיות, ניתוחים ועוד .הרפואה לא תמיד רואה קשר בין מחלות  ופסולת של הגוף ואת התוצאה של הפסולת שהיא מחלות כגון: רעילות, אלרגיות פריחה , דיכאון, דלקות בעיות עיכול ועוד. ניקוי הגוף מרעלים מונע מחלות אלה ממש! מחזק ומחסן את גופנו חיסון טבעי ויעיל.

הבנה וידע ברפואת פרחי באך מאפשרת אבחון מקצועי וטיפול ממוקד בחולה. ניסיון וידע ברפואה המשלימה , הרגשת והבנת החולה, שילוב בין שיטות שונות ברפואה המשלימה , תזונה נכונה וטבעית , אימון הוליסטי רפלקסולוגיה ,צמחי מרפא, דמיון מודרך ועוד…המביאות לריפוי החולה ולשינוי מבורך באיכות חייו.

לייעוץ התקשרו לז’קלין
ותהנו, מטיהור הגוף מרעלים ,מהרגשה נהדרת ועילאית במיוחד
09-9559194

קבעו פגישה איתי וקבלו מדריך לניקוי רעלים מהגוף